Последния път продължихме с буква Ш,ш и нейния съгласен звук. След това се запознахме с буква Ж,ж. Писахме буквите в тетрадка 2. Правихме упражнения от електронния дневник.
Уроците от буквара трябва да се четат по 2-3 пъти. да се обърне внимание, че понякога звук ж се обеззвучава в думата и се чува като ш, но се пише ж (нож – ножове).
По околен свят отново говорихме за опасностите на улицата. Децата бяха много активни и имаха интересни истории как да се пазим от автомобилите, кучетата, непознатите хора.